☰ Menu Prawe Menu ☰
Zakład Komunalny w Halinowie Sp. z o.o.

Poniedziałek 11.01.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Przedmiot działalności

Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym zajmującym się zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków działającym na terenie miasta i gminy Halinów. Zakład Komunalny prowadził działalność od 1993 do 2018 roku jako samorządowy  zakład budżetowy gminy Halinów. Od dnia 30 września 2018 roku został przekształcony w spółkę prawa handlowego pod firmą – Zakład Komunalny w Halinowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o.o. obsługuje 5602 odbiorców przyłączonych do sieci wodociągowej o długości 184,12 km oraz 2610 odbiorców przyłączonych do sieci kanalizacyjnej o długości 78,95 km, a także 398 odbiorców usług w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych. Sieć kanalizacyjna na terenie Gminy Halinów jest siecią wybudowaną w systemie „mieszanym”, tj. grawitacyjny, tłoczny (ciśnieniowy), próżniowo–tłoczny, próżniowy (pod ciśnieniowy). Ponadto Zakład realizuje inwestycje wykonywane na rzecz miasta i gminy Halinów określone w Wieloletnim Planie Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych i Urządzeń Kanalizacyjnych. Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o.o. wprowadza nowoczesne rozwiązania w zakresie prowadzenia działalności wod -kan do których min. należą radiowe odczyty wody, monitoring pracy urządzeń wod -kan (system SCADA), system do zarządzania siecią wod-kan GEOSECMA, ograniczanie strat wody, automatyczne sterowanie ciśnieniem na sieci wodociągowej, strefowanie sieci oraz system do inteligentnego zarządzania siecią wodociągową.
 

Ponadto zasady dostarczania wody i odprowadzania ścieków przedstawia Regulamin dostarczania i odprowadzania ścieków, którego treść dostępna jest poniżej.

Udostępnione dokumenty  zapisane są w formie PDF -. Aby je odczytać trzeba mieć na swoim komputerze zainstalowany program Acrobat Reader .
(Kliknij na powyższy link, aby pobrać tę aplikację.)

 
 
Wytworzył:
Dyrektor Zakładu Komunalnego - Małgorzata Komuda-Ołowska
Udostępnił:
Radosław Szpicki
(2006-11-22 09:36:31)
Ostatnio zmodyfikował:
Maciej Słowik
(2020-02-21 14:18:30)
 
 
liczba odwiedzin: 1567873

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X